Uudised

Vilajndi võrkpalliklubi kutsub trenni!


2021.aasta sügisel algavad treeningud erinevatele vanuserühmadele. Ootame trenni 7- 14-aastaseid poisslapsi.


Viljandi Võrkpalliklubis toimuvad treeningud 3-5 korda nädalas. Treeningud on mitmekülgsed, sisaldades üldfüüsilist kehalist ettevalmistust, teoreetilisi teadmisi ning teadmiste ja oskuste rakendamist praktikas.


Viljandi Võrkpalliklubi osaleb aktiivselt võistlustel, et pakkuda juba varakult mängupraktikat ka teiste tiimide vastu. Samuti on meil oma suvelaager, kus kohtuvad erinevate vanuserühmade poisid. Käib aktiivne treening, oskuste omandamine ning ei puudu ka meelelahutus.

Lisaküsimuste korral kirjuta info@viljandivk.ee või helista +372 51 98 0229 Tauno Lipp

Karli Ots! – mees kes peaaegu kunagi ei moSsita

 

Kuidas sa võrkpalli juurde jõudsid?

Noorena tegelesin mitme spordialaga – kergejõustik, jalgpall, korvpall, võrkpall. Kuna mu vennad tegelesid väga aktiivselt võrkpalliga ning ma tahtsin ka nende moodi olla, siis astusin loogilise jätkuna nende jälgedesse.

Valikule aitas kaasa ka mu lapsepõlve parim sõber Allar Uuetoa kes tegeles samuti võrkpalliga, koos oli lihtsam Viljandi Spordikooli käia ning sealt see edasi arenes.

Mis on su lemmikkoht Viljandis?

Circel K?! Tegelikult lemmikkoht jääb Viljandist ca 24 km eemale, Suure-Jaani. Kus saan alati oma akud täis laadida.

Mis sa ootad tulevalt hooajalt?

Tulevalt hooajalt ootan, et see oleks piisavalt väljakutsuv ning tekitaks palju närvikõdi ehk põnevaid mänge ning trenne! Puhtalt isiklikult anda endast maksimum ja läbida hooaeg TERVENA.

Millega lisaks võrkpallile sa veel tegeled?

Lisaks võrkpallile tegelen ma ametialaselt teedeehitusega, kus olen projektijuhi ametikohal. Ülejäänud vabaaja, mis jääb tööst ja võrkpallist üle veedan enda lähedastega.

Müügile on jõudnud vollefänni õlle!

 

Volle õlut saab soetada nii Viljandi Spordihoone kohvikust “Time Out” kui ka bubis “Tegelaste tuba”, kus on müügil lisaks õllele ka “Volle Combo”! “Volle Combo” on kooslus mega-heast pizzast ning ühest õllest – Vollesõber soovitab!

Lisaks saab Volle õlut tellida 6-pakk formaadis klubilt otse, kirjutades info@viljandivk.ee või kontakteerudes meiega läbi Facebook lehe “ViljandiVõrkpalliklubi”

Jarek TIgane - Mr ELVA on oma uue kodu leidnud viljandis!

Kuidas sa võrkpalli juurde jõudsid ?

Võrkpalli juurde sattusin algklassides. Peale koolipäeva oli bussini piisavalt aega ja vaadates üle saaliukse nägin, kuidas suuremad poisid trenni tegid. Järgmisel päeval astusin juba saali sisse ja sellest ajast peale on võrkpallist saanud minu töö ja hobi.

Mis on su lemmikkoht Viljandis ?

Lemmikkohaks Viljandis on kindlasti rand ja lossimäed.

Mis ootad tulevalt hooajalt ?

Tulevalt hooajalt loodan eelkõige kvaliteetseid treeninguid ja põnevaid mänge. Isiklikus plaanis soovin teha mänguoskuses sammu edasi.

Millega lisaks võrkpallile sa veel tegeled ?

Vabal ajal meeldib lahendada ristsõnu ja tegeleda teiste spordialadega.

Viljandi kahurvägi on saanud täienduseks aastaid eesti tippklubides mänginud martin ruuli

Kuidas jõudsid võrkpalli juurde?

Võrkpalli juurde jõudsin täiesti juhuslikult. Tartusse kooli tulles oli plaanis hoopis korvpalli trenni minna, aga Tartu spordikoolis sattusin esimesena võrkpallisaali, kus Alar Kaljuvee, korvpallisaali juhatamise asemel, veenis mind hoopis võrkpalli trenni proovima.

Mis on sinu lemmikkoht Viljandis? 

Lemmikkohaks Viljandis on Kivi Pagar.

Mida ootad uuelt hooajalt?

Tulevalt hooajalt ootan kõige enam vanade sõpradega koos trenni tegemist ja  esimesi mänge esiliiga favoriitidega, et nad siis kiirelt mugavustsoonist välja tuua.

Millega lisaks võrkpallile veel tegeled?

Peale igasugu sportlike tegevuste meeldib veel raamatuid lugeda ja filme vaadata.

Riivo Rüütel- kelle väike unistus on täitunud

Kuidas jõudsid võrkpalli juurde?

Jõudsin võrkpalli juurde läbi oma esimese treeneri Egon Edo. Egon tuli mulle kehalise kasvatuse õpetajaks- kutsus mind kohe ka võrkpalli trenni ja mainis, et pikad poisid löövad võrkpallis läbi. Esmalt alustasin koolitrennidega kus sujuvalt liikusin edasi Viljandi spordikooli, kus ma lõpetamiseni käisin.

Mis on sinu lemmikkoht Viljandis? 

Viljandi ongi üks minu lemmikuid kohti. Esmalt toon välja Viljandi ranna. Suvine rannavolle, ajaveetmine perega ja rohkem sõnu koha iseloomustamiseks polegi vaja. Viljandi peidetud aare on lossimäed, kus saab oma mõtteid kogumas käia. 

Mida ootad uuelt hooajalt?

Järgnev hooaeg tuleb kindlasti põnev ja uudne. Olen oodanud Viljandi esindamist esindusmeeskonnas hetkest kui Viljandis trennides hakkasin käima, sellest on nüüd möödas üle 15 aasta. Minu üks väikseid unistusi saab sellega lõpuks täidetud. Meeskonna osas ootan kindlasti palju tegevaid ja häid treeninguid, et raske teekond mängudel realiseerida. 

Millega lisaks võrkpallile veel tegeled?

Võrkpall on minu kirg ja naudin seda igapäevaselt. Kahjuks peab ka tööd tegema ja olen tänu enda elukaaslasele leidnud uue kire, milleks on ratsasport ja aitan teda sellel teekonnal nii kuis jaksan ja oskan. Lisaks hindan kõrgelt lähedastega veedetud aega.

Tutvustamisjärjekord on jõudnud meie mängujuhini - Rasmus lääne!

Meie orkestrit väljakul hakkab juhtima Rasmus!

Kuidas jõudsid võrkpalli juurde?

Võrkpalli juurde jõudsin põhikooli alguses läbi suviste koorilaagrite, kus lisaks laulmisele mängiti ka võrkpalli. Reaalselt trennis hakkasin käima aga alles põhikooli lõpus, kui Raplasse loodi esimene noortele mõeldud treening-grupp.

Mis on sinu lemmikkoht Viljandis?

Olen Viljandis elanud nüüd 4 aastat ja muud paremat elukohta enam ette kujutada ei oskagi. Siinne hubane ja rahuliku tempoga elukeskkond teeb sellest linnast mõnusa koha.

Mida ootad uuelt hooajalt?

Loodan anda meeskonna liikmena panuse võrkpalli arendamiseks Viljandis. Samuti ootan tugeva tasemega treeninguid ning põnevaid esiliiga kohtumisi.

Millega lisaks võrkpallile veel tegeled?

Igapäevaselt töötan ehitusvaldkonnas projekteerijana, vaba aja veedan meelsasti koos perega.

 

Viljandi Võrkpalliklubiga on liitunud talendikas ja sihikindel Risto Laan.

Lisaks libero kohale täidab Risto meeskonnas ka äärmiselt olulist manageri positsiooni ja muretseb selle eest, et tiim töötaks kui tervik.

Kuidas sa võrkpalli juurde jõudsid? – Võrkpalli juurde viis mind otseselt vanem vend, kes asus mõned aastad enne mind Viljandi Spordikoolis treeningutele. Tugevaks mõjutajaks kindlasti oli ka kasvamine võrkpalli mängivas perekonnas, kus nii ema kui isa mängisid võrkpalli ning pidin lapsena nendega trennides kaasas käima. 

Mis on su lemmikkoht Viljandis? – Ühte lemmikut kohta Viljandis ei ole, meeldib kogu Viljandi olemus ja õhkkond. Alati Viljandisse jõudes on tunne, et olen õiges kohas ning see teeb naasemise pealinna väga raskeks. Tulevikus loodan, et lemmikkohaks Viljandis saab olema oma kodu. 

Mida ootad tulevalt hooajalt? – Esmalt isiklikku mängulist arengut. Teisalt ootan kogukonna tuge kogu Viljandi Võrkpalliklubi tegevustes. Tean, kui palju tööd on selle klubi loomisse panustatud ning loodan, et kogukond toetab meid läbi hooaja ning pikemaltki. Kõik saali! 

Millega lisaks võrkpallile sa veel tegeled? – Suure osa vabast ajast panustan Viljandi Võrkpalliklubi arendamisse, et meie tegevused saaksid täpselt nii vinged, nagu me lootnud oleme. Lisaks klubitegevusele olen ka Kaitseliidu liige, mille kaudu proovin anda oma panuse Eesti kaitsevõimekusse
 

Daamid ja härrad Ta on mängus tagasi!

Viljandi Võrkpalliklubi vormi tõmbab tuleval hooajal selga 5x Eesti meister 6x baltimaade meister ja 5x karikavõitja Meelis Kivisild​

Kuidas sa võrkpalli juurde jõudsid ?

Jõudsin võrkpalli juurde läbi mitme mõjutaja. Peamiseks mõjutajaks võib lugeda ikkagi oma venda, kes juba tegeles võrkpalliga. Samas mängis rolli ka asjaolu, et ma kasvasin üpriski pikaks ning ma polnud veel leidnud endale täielikult sobivat ala.

Mis on su lemmikkoht Viljandis ?

Põhimõtteliselt võin öelda, et Viljandi tervikuna on minu lemmikkoht. Olen elanud nii Tartus kui ka Tallinnas ning minu jaoks on Viljandi neist linnadest tunduvalt mõnusam.

Mis ootad tulevalt hooajalt ?

Väga lühike vastus on, et ootan põnevat hooaega. Sellisel tasemel pole ma veel saanud Viljandit esindada, mis teeb selle kogemuse kindlasti erilisemaks. Lisades juurde veel väikese ootuse, siis loodan näha Viljandi võrkpalli üleüldist arengut. Isiklikus plaanis loodan olla meeskonnale võimalikult kasulik ning oma uuel positsioonil hakkama saada.

Millega lisaks võrkpallile sa veel tegeled ?

Peaasjalikult tegelen töötamisega ning lapse kasvatamisega. Sellist suurt lisahobi mul hetkel ei ole.

Järgmine mängija tutvustusjärjekorras on Rainer Romann

Kuidas sa võrkpalli juurde jõudsid ? – Vanemad panid spordikooli võrkpalli trenni kui 2. klassis käisin.Enne seda olin palli niisama patsutanud.

 

Mis on su lemmikkoht Viljandis ? – Suvel on lemmikkohaks Viljandi järve rand. Hea vibega koht, kus saab puhata, trenni teha või lastega aega viita.

 

Mis ootad tulevalt hooajalt ? – Suure huviga ootan mänge ja trenne. Esiliigas mängimisest on möödas umbes 10 aastat ja tahaks end uuesti proovile panna.

 

Millega lisaks võrkpallile sa veel tegeled ? – Kasvatan kahte last ja peale seda palju aega teisteks tegevusteks ei jäägi.

Viljandi Võrkpalliklubi mängijaid aitab üldkehalise ettevalmistusega Teet Meerits

Teet on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna, tegeleb kergejõustikuga, on kuulunud Eesti rahvuskoondisesse ning tema põhialadeks on sprint ja tõkkesprint. Lisaks jätkuvad õpingud Tartu Ülikooli doktorantuuris.

Mis on Teedu lemmikkoht Viljandis? – „Viljandis on minu lemmikkohaks lossimäed, kus mind võib näha hommikukohvi joomas, treenimas või lihtsalt raamatut lugemas“.

Milline on Sinu seos võrkpalliga? – „Võrkpalliga viis mind tegelikult kokku 4 aastat tagasi kergejõustikus saadud trauma, millest taastumiseks soovitati liikuda liival. Niisama liival kõndimine mulle ei sobinud – liiga igav ja üksluine tegevus. Rannas mängiti aga võrkpalli ning ühinesin selle seltskonnaga ja alguses oli ikka väga keeruline, sest kohe üldse ei osanud seda mängu. Kolga-Jaani Põhikooli tööle asudes tekkis võimalus kasutada saali ja nii sai koos kahe sõbraga palli toksima hakatud. Soov oli võistelda, kuid minu oskused olid täiesti null ja vajasid täiendaist, liitusin SK DUO harrastajate treeningutega ja nii see läks ja nüüd mängin lausa maakonna meistrivõistluste tasemel“.

Mida ootad tulevast hooajast? – „Minu jaoks on tegemist väga põneva väljakutsega  – võimalus praktiseerida oma õpingute ja treeningute käigus saadud teadmisi ning mõtteid võistkonnaalal. Ootan kuhjaga uusi kogemusi!“

Millega lisaks võrkpallile tegeled? – „Osalen jätkuvalt, nö. vana rasva pealt, kergejõustikuvõistlustel. Tegelikult on treeningu osa küll suhteliselt marginaalne ning peamiselt olen treenitavale, Ott Martensile, treeningkaaslaseks. Uue hobina olen avastanud matkamise ja suure osa ajast võtab elukoha renoveerimine Viljandi vanalinnas.“

Esindusmeeskonnaga on liitunud järgmine Viljandi juurtega võrkpallur - Siim Verner Teder

Kuidas jõudsid võrkpalli juurde? – „Noore poisina sai käidud Viljandi Tuleviku jalgpallitrennis kui üks hetk tuli trenni vaatama toonane Viljandi Spordikooli võrkpallitreener Egon Edo, kes suutis sealsamas ümber veenda, et oma pika kasvuga oleks mul rohkem potentsiaali võrkpallurina. Järgmine päev proovisin siis võrkpallitrenni minna ning hakkas väga meeldima. Nüüdseks on palli kõksitud juba ligi 20 aastat.“

Mis on sinu lemmik koht Viljandis? – „Kuna ma kasvasin üles Männimäel siis mulle on see linnaosa väga südamelähedane. Just nimelt see tõsiasi, et sa oled linna keskel aga paarisaja meetri kaugusel on maaliline Viljandi järv, koos oma looduse ning vaikusega. Kuna praegu elan Tallinnas, siis hindan seda rahu ja vaikust väga kõrgelt.“

Mida ootad uuelt hooajalt? – „Ootan huvitavaid mänge, kus üsna üksluiseks muutunud liigasse tuleb uus meeskond kes tahab end tõestada ja see mõjub teistele loodetavasti värskendava duššina.

Millega lisaks võrkpallile veel tegeled? –  „Värske isana läheb enamus tähelepanust perele aga seoses põhitööga (aga ka hobikorras) veedan väga palju aega looduses.“

Viljandi Võrkpalliklubi esindusmeeskonnaga on liitunud Taavi Sadam

Taavi on Viljandi spordikooli kasvandik, kes on esindanud mitmeid klubisid Eestis (Pere Leib Tartu, Valio Võru, Tallinna Selver ja Järvamaa Võrkpalliklubi), mille ridades on tuldud mitmekordseks Balitmaade meistriks ja karikavõitjaks. Soome esiliigas esindas Taavi Himanka ja Kyky Betsetisi, kellest viimasega õnnestus tulla Soome esiliiga meistriks.

Taavi, kuidas jõudsid võrkpalli juurde? –  „Võrkpall jõudis minuni läbi minu venna ja õe. Kindlasti suur roll oli ka siin minu vanematel, kes mind sinna suunda suunasid ja nii öelda tagant utsitasid. Endal oli suur huvi jalgpalli vastu, aga vend ja õde mängisid võrkpalli, siis ei saanud ka mina teisiti.“

Mis on Sinu lemmik koht Viljandis?  – „Viljandi järve äärne. Koht kus saab sõpradega kokku ning vollet mängida ja pärast ennast ka vees karastada.“

Mida ootad tulevast hooajast?  – „Selle lasen treeneril otsustada mida ta hooajalt ootab ning annan parima, et need eesmärgid täita.

Millega lisaks võrkpallile tegeled? – „Olen avastanud enda jaoks rattaspordi. Sõidan juba kaks hooaega jalgratast ning iga vaba hetk, mis on, püüan ikka sõitma minna. Lisaksin rattaspordile käin regulaarselt jahil.“

Schwarzkopf Professional esitleb: Suvevolle Viljandi I- etapp

Teisipäeval toimus Viljandi rannas esimene Coolbet Suvevolle etapp – “Schwarzkopf Professional esitleb: Suvevolle Viljandi I- etapp”.  Liival käis kokku 48 mängijat.

Ürituse kohta loe täpsemalt: https://sakala.postimees.ee/6988389/suvevolle-sari-sai-viljandis-hoo-sisse?fbclid=IwAR0Coe6qB85PeMSCR1qJJR52JoKEupxTCuWA6c1ELvaJpC0vnZ1wSrxofsU

Tulemustega tutvu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZHfoe52xRMDJM7oli6xY0BQVy3VT0y45RgVhN8tKSAU/edit?fbclid=IwAR0_vrbECYmU9l2I9CxKU41hYX6qZso5Urb69bKAkTGz0lEv_2pBcQYa1XU#gid=0

Coolbet suvevolle alustab!

Suvevolle ehk juba traditsiooniliseks saanud võrkpalliteisipäevakud saavad hoo sisse üle Eesti 17 erinevas paigas 2. juunil kell 18:00. Viljandis toimub esimene etapp 02.06

Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval (va Jaanipäev 23.06) algusega 18:00 ja seda olenemata ilmast! Eelregistreerida saab aadressil volley.ee võistluspäeval kuni 12:00ni, mängupaigas saab ennast kirja panna 17:45ni. Eelregistreerunutele on osalustasu neli eurot, võistluspaigas viis eurot. Võistkonnad moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt reitingutabelile ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Mängitakse saalivõrkpalli reeglite järgi. 

Sel hooajal pööratakse erilist tähelepanu hügieenile. Haigustundemärkidega inimesi mängima ei lasta! Maksimaalselt võib ühel etapil osaleda kuni 100 inimest (koos korraldajatega) ning pealtvaatajad ei ole lubatud. 

Viljandi MV võrkpallis

Meistrivõistlused jätkuvad suvel ning Viljandi maakonna meister selgub septembris 2020. Põhiturniiri mängudega on planeeritud jätkata augustis ning finaalmängud toimuvad septembris

Käivad põhiturniiri mängud: Osalevad meeskonnad:

  • Viljandi vald/Sanok
  • Tõrva pall
  • Põhja-Sakala
  • Olustvere TMK
  • Coop Kilingi-Nõmme
  • Kolga-Jaani/Viljandi vald
  • Osilia Takso/Kolga-Jaani