Võrkpalliklubi missioon

Viljandi võrkpalliklubi sai asutatud selleks, et arendada võrkpalli populaarsust Viljandis ning Viljandit ümbritsevates piirkondades.

Viljandi Võrkpalliklubi on loodud aastal 2018 eesmärgiga arendada Viljandimaal noorte ja täiskasvanute võrkpalli. Oleme võtnud eesmärgiks korraldada Viljandimaal erinevaid turniire saalivõrkpallis ja rannavõrkpallis. Viimase aasta jooksul oleme avanud üle Viljandimaa erinevaid treening-gruppe ja töö noorte tulevikutegijate näol käib igapäevaselt. Hooajal 2020/2021 oleme võtnud eesmärgiks kasvada ning tulla välja Viljandi võrkpalli esindusmeeskonnaga, kes hakkab tuleval hooajal mängima Eesti meistrivõistluste I liigas ja Eesti karikavõistlustel.

Viljandi Võrkpalliklubi paistab silma kiire arenguga. 1,5 aasta jooksul on liitunud meie treeninggruppidega ligemale 150 liiget ning suurt tähelepanu pöörame koostöös Viljandi spordikooliga laste arengule. Meeskonnast saab Viljandi piirkonna esindusmeeskond, mille ridades mängimine saab noortele olema eesmärgiks ja motivaatoriks treeningutel. Meeskonna eesmärk on mängida Eesti I liiga medalitele – meeskonna praegune koosseis koosneb väga suures osas Viljandist pärit palluritest, kes on kaasa teinud Eesti rahvuskoondises, meistriliiga klubides. 

Meie kogemused

Suur osa võrkpalliklubi eestvedajatest ning mängijatest on nii välismaise mängukogemusega kui ka aastatepikkuse Eesti kõrgliiga kogemusega.

Võrkpalliklubi asutaja Tauno Lipp on pikalt mänginud nii Eesti,  Soome kui Taani kõrgliigas. Mägijana oma eesmärgid saavutanud otsustas ta asutada Viljandi Võrkpalliklubi, et arendada siinset võrkpallikultuuri.

Võrkpalliklubi põhialused

Kuna enamus klubi liikmetest on just Viljandis saanud esimesed võrkpallikogemused, siis põhiline kokkuhoidev jõud on just kogukonna tunne. Ühine missioon arendada ning esindada Viljandit kui võrkpallilinna.

  • Kogukond
  • Pühendumus
  • Professionaalsus